News - Kickit Crew

Thursday 21 May 2015 - 19:01:58

DRUD / TEMP



Thursday 14 May 2015 - 23:51:05

DRUD / TEMP / ALBUM SAMPLER


RELEASE DATE : 21/05/2015


Tuesday 12 May 2015 - 13:43:44

ZOMBO / АТАКА БУКВ / ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬБОМУ



Monday 11 May 2015 - 12:14:22

PODCAST BY CHAINBRO //KRP030


PODCAST BY CHAINBRO //KRP030 by Kickit Records on Mixcloud


Saturday 25 April 2015 - 14:40:15

PODCAST BY TESTA //KRP029


DUZZ DOWN SAN / WIEN / AUSTRIA

PODCAST BY TESTA //KRP029 by Kickit Records on Mixcloud


Tuesday 21 April 2015 - 23:41:53

ZOMBO / АТАКА БУКВ


«Атака Букв – інтелігентний хіпхоп, тут присутня різна тематика,
він і соціальний і ліричний, тут є боротьба і спокій. Тут різні
фарби закутані в метафори» - розповів сам Zombo.

Робота над альбомом тривала з 2013 року, в перервах між
роботою в команді писались тексти та музика. Загалом було
записано близько 18 треків, частину з яких було відсіяно в
творчому процесі.

Продакшн від Price Beats, Shon, Own View та KyLЯ.
Зведення, мастеринг Shon/Sunniq

Ви можете замовити альбом на Google Play чи Bandcamp

Також є тираж на СD. Кількість обмежена.

Contact : info@kickit.in.ua

Ataka Bykv© Kickit Records



Wednesday 08 April 2015 - 22:54:17

АТАКА БУКВ / INVITATION



Wednesday 01 April 2015 - 00:57:00



Monday 30 March 2015 - 13:20:50

Thursday 19 March 2015 - 16:51:55

PODCAST BY DJ VAG //KRP028


PODCAST BY DJ VAG //KRP028 by Kickit Records on Mixcloud

<1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >


Kickit. 2009-2015
e107 Club — Official portal of Russian community of system e107